L+K

Primary tabs

Michal Filip:
MEK příspěvek #414Zdravim zajemce o kosmonautiku,cetl jsem ted zpravu M.Halouska z 19.1.a plne s nim souhlasim.Je strasne kolik stranek vyplytva casopis letectvi,ktery maplny nazev Letectvi a kosmonautika napriklad na clanky o 2. svetovevalce,ktera trvala 6 let a kolik ostatnimu vojenskemu letectvu v porovnani/nekdy mi pripada ze ctu vojenske rozhledy ci jak se tytiskoviny nazyvaji/s kosmonautikou kterou ma v nazvu.Jen takovy priklad,ze udajne neni zajem o kosmonautiku u nas>kdyz se nedavno ve sdelovacich prostredcich objevilo ze budeviditelna ISS od spousty lidi v mem okoli jsem slysel napr.jak totam dostali atd.. a bylo dost lidi kteri ISS chteli sledovat,ovsem pendrek videli protoze je porad zatazeno.Mimochodem videl nekdo z vas prelet ISS na vlastni zrak?Dalsi priklad ze zajemcu o kosmonautiku je dost:podivejte se na idnes kde je v archivu diskuse s A.Vitkem/asi 4.10.2000/,bylo to v poledne a za tu hodinu prislo tolik emajlu,ze pan Vitek nestacil odpovidat...Dalsi priklad z nasi knihovny kde si letectvi pujcuji /musim si ho zamluvit 1-2 mesice dopredu/,ktere stranky myslite ze jsouz tohoto periodika nenechavymi ctenari prvni vytrhany,....samozrejme ty o kosmonautice.Zdravi M.Filip,jizni Cechy.

MEK příspěvek #419Taky jsem četl příspěvek pana Halouska a podíval se na jeho stránky Kosmos News, o kterých jsem dřív vůbec nevěděl. Mám dojem, že jsem ty emoce ohledně tvorby časopisu vyvolal já svým sděleným pocitem, že mi chybí časopis specializovaný výhradně na kosmonautiku. A pak jsem zjistil, že Kosmos News je zajímavým měsíčním periodikem, do kterého přispívá mj. i pan Tomáš Přibyl. : Dalsi priklad z nasi knihovny kde si letectvi pujcuji /musim si : ho zamluvit 1-2 mesice dopredu/,ktere stranky myslite ze jsou: z tohoto periodika nenechavymi ctenari prvni vytrhany,....: samozrejme ty o kosmonautice.: Zdravi M.Filip,jizni Cechy.-->Já to nebyl! Bydlím sice 20 km odtud, ale máme svojí knihovnu s L+K. Časopisy jsou celé. I když poslední rok čtu L+K jako pan Halousek: 5 minut v trafice.S pozdravemJirkaPS. Sledujete záběry planetky Eros ze sondy NEAR? Mise už brzy skončí.

MEK příspěvek #444: Dalsi priklad ze zajemcu o kosmonautiku je dost:: podivejte se na idnes kde je v archivu diskuse s A.Vitkem/asi 4.10.2000/,bylo to v poledne a za tu hodinu prislo tolik emajlu,: ze pan Vitek nestacil odpovidat...KDE SE TO DÁ NAJÍT - MÌ SE TO NEPODAŘILO.DíkyMilan