hop na sond.rakety ..............

Primary tabs

MEK příspěvek #462Tak nějak opožděně jsem si vzpoměl na můj slib pro pány O.Švedu a L.Lejčka. Tak pánové Aleš Holub má ode mne skeny materiálů kolem Sondy 4-6. Jsou to dobové materiály. Pokud chcete náhledy pište si jemu-tedy Alešovi.To je zatím vše přeji pěkný denDanielP.S. Je nějak mrtvo na těchto stránkách, čímpak bych vás všechny vyprovokoval.......asi vám napíšu nějaké to počteníčko.

MEK příspěvek #463: Tak nějak opožděně jsem si vzpoměl na můj slib pro pány O.Švedu a L.Lejčka. Tak pánové Aleš Holub má ode mne skeny materiálů kolem Sondy 4-6. Jsou to dobové materiály. Pokud chcete náhledy pište si jemu-tedy Alešovi.: To je zatím vše přeji pěkný den: Daniel: P.S. Je nějak mrtvo na těchto stránkách, čímpak bych vás všechny vyprovokoval.......asi vám napíšu nějaké to počteníčko.díky.a počtenícko napiš. budeme rádi.

MEK příspěvek #467: Tak nějak opožděně jsem si vzpoměl na můj slib pro pány O.Švedu a L.Lejčka. Tak pánové Aleš Holub má ode mne skeny materiálů kolem Sondy 4-6. Jsou to dobové materiály. Pokud chcete náhledy pište si jemu-tedy Alešovi.: To je zatím vše přeji pěkný den: Daniel: P.S. Je nějak mrtvo na těchto stránkách, čímpak bych vás všechny vyprovokoval.......asi vám napíšu nějaké to počteníčko.POKUD SE JEDNÁ O MATERIÁLY O ZONDu 4-6 Z KONCE 60.LET,tak by mě to zajímalo.M.Filip,Tábor.

MEK příspěvek #472 - reakce na příspěvek #467: POKUD SE JEDNÁ O MATERIÁLY O ZONDu 4-6 Z KONCE 60.LET,: tak by mě to zajímalo.Ale kdepak, jsou to čs. sondážní meteorologické rakety.Samozřejmě suborbitální. Do pátku 9.3.2001 se mi snadpodaří dát sem ty materiály od Dana.Aleš